Jók voltak a Fidesz-központ dolgozói, nem osztottak nekik virgácsot, magaviseletéért mindenki csokis nápolyit kapott. A Mikulást Kubatov Gábor alakította, akinek nem nehéz bejutnia a lakásokba: mindenhova van kulcsuk, igaz, más célból, ahogy azt egy kiszivárgott felvételen elárulta.

Nem vicc: Mikulásnak öltözött Kubatov, hogy jó színben tüntesse fel listázását, amely alapján azt is nyilvántartják, ki volt jó, s ki rossz fiú
Hétfőn reggel beállított a Mikulás a Fidesz Szentkirályi utcai országos központjába. Kubatov Gábor pártigazgató Miklulás-ruhában egy krampusz kíséretében látogatta végig a párthivatal irodáit. Az alkalmazottak CBA-nápolyit kaptak ajándékba.
A pártigazgató idén alakította harmadszor a polgári Mikulást. Korábban Nyitrai Zsolt volt krampuszként a partnere, belőle azonban az idén államtitkár lett. Kubatov saját bevallása szerint az első évben még úgy érezte, gáz a piros ruha és a gumis szakáll, ma már azonban egyre közelebb érzi magához a szerepet. A Facebookon publikált fotó arról tanúskodik, hogy keresztapásra vette a figurát.
Kubatov Gábor köztudottan nem képviselői munkát végez, holott ismét honatya lett. Az előző, első ciklusában egyetlen alkalommal szólalt fel (pikáns módon Gyurcsány kiszivárgott beszédét ostorozta), idén pedig még egyszer sem, csak Novák Előd idézte fel szellemét, elhíresült beszédét is bejátszva a Parlamentben.
(Képviselő Funky nyomán Kuruc.info)
Kapcsolódó: - Így hallgatja el és torzítja a híreket a Zsindex, avagy benyalás Szalainak
- Kubatov nemcsak az autószereléshez és a listázáshoz, a focihoz is ért
- Az FVB szerint is Kubatov-lista alapján mozgósított a Fidesz
- Kubatov-ügyről az Országgyűlésben: Novák vs államtitkár
- Hallgat a BRFK a Kubatov-listás fideszesről