
Egyre több településről érkezik a hír, hogy az eddig is rablógyilkos, tolvaj, parazita életmódú cigányok immár szervezetten, felfegyverkezve terrorizálják a magyarságot, ráadásul nem is titkolják, hogy összecsapásokra készülnek (s mindez a rendőrség tudtával, míg a magyart a cumisüveg miatt is meghurcolják), hiszen a zsidó sajtó a szájukba adta az ellenségképet: szegények valójában a "gárdistásoktól" és a "szkinderektől" rettegnek, és persze csak magukat védik.
Normális államokban katonaság csap le az efféle mocskokra, nálunk a rezsim a mokkákat nem kötelezi a törvények betartására. Igen, a polgárháború sem kizárt, jóllehet a zsebünkből eltartott cigánycsürhe csak jogilag (állam)polgár, a szó igazi értelmében nem. Ne féljünk, ma még le tudjuk őket verni, ha megindulnak, 50-100 év múlva esetleg késő lesz.
Mert "gárdistások" és "szkinderek" erőszakolnak meg, rabolnak ki, gyilkolnak meg nap mint nap idős, védtelen romákat, ugyebár. Ráadásul még a maga a cigányvédő rendőrség is kénytelen cáfolni a képtelen cigány meséket az őket érő fenyegetésekről és támadásokról. És ott van Pécs, Tatárszentgyörgy és a többi eset.
Alább az Északhírnök híre, képei és videója, nem is szükséges semmit hozzátenni.
Polgárháború! Ártatlan emberekre támadtak a cigányok Miskolcon a belvárosban. A rendőrség csak néz.
A miskolci gettókban élő cigányok 15-én este megtámadtak két személykocsit. Az egyiket az Andrássy úton az úgynevezett számozott utcák térségében, a másikat a Muszkás oldal környékén.

Személyi sérülés nem történt (időben jött a segítség), de az autókat összetörték. A környéken cirkáló rendőrök megakadályozták a további támadásokat is, 12 embert előállítottak, de mindenkit arra kérnek, hogy óvatosan közlekedjenek azokon a területeken, ahol sok roma él: Lyukó, Békeszálló, Számozott utcák, Ruzsin, Muszkás oldal, stb.

Azt tanácsolják, ha támadást, provokációt tapasztalnak, haladéktalanul kérjenek segítséget a rendőrségtől.

Korában Szerencs környékén molesztáltak autósokat cigányok, akik támadásveszélyre hivatkozva több autót megállítottak és átvizsgáltak, de itt a rendőrség nem vizsgálta a történteket.

A miskolci romatelepeken napok óta nyugtalanság van, éjszaka gyújtogatásokkal múlatják az időt az ott élők.

A készültséget azzal indokolják, hogy bőrfejűek ("szkinderek”) támadtak rájuk, de a rendőrség ezt kategorikusan cáfolja.

A különböző ütő-, vágó-, szúrófegyverekkel felszerelt romák Molotov-koktélokat is készenlétben tartanak, a rendőrség viszont kerüli a konfliktusokat, és nem vizsgálja az egyébként tiltott eszközök spájzolását.
- 15:20 Medvetámadás áldozatává vált egy 34 éves erdélyi férfi
- 14:55 Hirtelen amerikai drónvédelmi rendszerekre lett szüksége Kuvaitnak
- 14:28 Szabadeséstornyokat gyártó osztrák vállalkozó is életét vesztette egy isztriai repülőgép-szerencsétlenségben
- 13:52 "Tévedésből" lőtt ki egy libanoni katonákat szállító járművet a világ legerkölcsösebb hadserege
- 13:21 Ukrajna bocsánatot kért Görögországtól, de Oroszország a hibás
- 13:01 A vendégmunkásstop "kiskapui"
- 12:46 "Roma kultúrából" tartott bemutatót egy kínai humanoid robot
- 12:03 A tüntetők által emelt úttorlaszok lebontásáért tüntettek Bolíviában
- 11:43 Több mint 300 drónt semmisített meg a légvédelem Oroszország fölött - az "orosz Davost" is lőtték az ukránok
- 11:28 Egymillió doboz cigarettát és több tonna dohányt foglaltak le a fináncok
- 10:38 A jövő héten nyújtják be a NER-média tiszásításáról szóló törvényjavaslatot
- 10:19 Tuskók, bűnözők és tetováltak is jelentkezhetnek már a horvát hadseregbe, de még így is fogy a létszám
- 09:43 Zalaegerszegen két utcából elszállították az azbeszttel szennyezett kőzúzalékot
- 09:22 BRFK: 183 embert fogtak el egy célkörözési akcióban
- 08:53 A Tütü klubos kinevezte az új országos főépítészt
- 08:37 Iráni külügyér: a libanoni elnöknek az igazi ellenségtől kell megvédenie hazáját
- 08:12 Idén harminc fürdő csatlakozott a Suli a strandon programhoz
- 07:49 Országos áramszünet Jamaicában
- 07:15 Amerikai támaszpontok elleni támadással válaszolt a Forradalmi Gárda az iráni drónok lelövésére
- 06:54 Félévente kell beadni Dél-Afrikában HIV elleni vakcinát
- 00:33 Megerősítette Magyarország osztályzatát a Fitch - továbbra is negatív kilátással
- 23:59 A migrációs paktum ellen tüntettek a Parlament előtt
- 23:43 Megnyitották az egy hónapos aberráltkodást - természetesen nem érik be a buzivonulgatás szabadságával
- 23:28 2-1-re legyőzte a finneket a magyar labdarúgó-válogatott
- 23:09 Gyanúsítottként hallgattak ki két nemi identitási szóváltásba keveredő férfit - hajhúzás is volt
- 22:57 Félmilliárd forintot visszakérnek az NKA által Fidesznek kampányolására kitömött egyik cigánytól
- 22:45 Kínzás és háborús bűncselekmények gyanújával indítottak nyomozást Franciaországban a kalózkodó zsidó hatóságok tettei miatt
- 22:07 Ismét megragadták a "lényeget": lakhatási diszkriminációról szóló kampányt indít a CEU
- 21:54 Eddig tízmilliárd euróval finanszírozta Ukrajnát az EBRD
- 21:38 További önkorlátozásokat is támogatna a Mi Hazánk, de a hivatali alkalmazottak és a polgármesterek fizetéscsökkentését nem
- 21:14 Összeütközött két vonat Észak-Felvidéken
- 21:02 El a kezekkel a templomainktól! - riport a román nagykövetség előtti tegnapi tüntetésről
- 20:45 Örmény választások: katonai behívóval fenyegetik az Oroszországból állítólag pénzért szavazni hazatérőket
- 20:32 Putyin egyelőre "nem látja értelmét" annak, hogy Zelenszkijjel találkozzon
- 20:08 Irán korábbi alelnöke: holtponton a tárgyalások, Trump térfelén pattog a labda
- 19:22 Nem védték meg a nemzetközi vizek a szankciózott tankert
- 19:01 Felmondott az MTVA propagandistaként hírhedtté vált vezérigazgatója
- 18:54 15 éves fiú fulladt bele a Bánki-tóba
- 18:26 Lavrov nem elégedett az amerikaikkal való tárgyalásokkal - az európaiak pedig nem akarnak nácitlanítani
- 18:10 Szentgotthárd és Baja között több mint 15 Celsius-fokos hőmérséklet-különbséget mértek
- 17:53 Merz és Macron is felgyorsítanák az EU bővítését - előcsatlakozási modellel is motiválnák az értintett országokat
- 17:39 ENSZ: közel másfél millióan váltak belső menekültté Haitin
- 17:07 Támogatja az akkumulátoripari szabályozás szigorítását a Magyar Mérnöki Kamara
- 16:52 Orosz "gabonatolvaj" hajókra csaptak le az ukrán drónok
- 16:35 Budapest Közút: 43 ezer kátyút sikerült már kijavítani idén
- 16:09 Egyszerűsítették az ukrán személyazonosságot igazoló okmány kiadását az "ideiglenesen megszállt területen" születettek számára