"Hasznos" zsidó találmány
1945. augusztus 6-án helyi idő szerint 8.15-kor (közép-európai idő szerint 1.15-kor), az Enola Gay B-29-es amerikai bombázó ledobta gyilkos terhét egy békés japán városra. Ártatlanok százezreit gyilkolták meg következmény nélkül, a kommunisták és cionisták szövetsége megmutatta, hogy nem ismer kegyelmet.
Míg a frontokon hősies küzdelmet vívtak a japán hazafiak, az Egyesült Államokban ördögi terv született a háború gyors lezárására és egyben a cionista világuralmat támogató világhatalom trónra juttatására. Ahogy Drezdában már megmutatkozott, az emberi életet és a nemzetközi jogot semmibe vették az új világrend képviselői.
Kéjjel gyilkolták a hozzá hasonlóakat
Az új világrend technikai felkészültségét és kegyetlenségét bizonyítandó, megszületett az elhatározás az új csodafegyver, ahogy kortársak emlegették a "zsidó fegyver" vagyis az atombomba bevetésére. Elsőként Hirosimára dobták le a bombát. A kisfiú (Little Boy) 580 méter magasan robbant fel a városközpont fölött. Vakító fény villant föl, a robbanást követő iszonyatos légnyomás másfél kilométeres körzetben földig rombolta a házak tömegét. Hirosima fölött gomba formájú, vörös felhő keletkezett, majd tűzvihar söpört végig a településen. A hő akkora volt, hogy néhány áldozatnak csak a körvonalai maradtak meg, melyeket a robbanás a környező betonfalakba égetett. Mások onnan még három kilométeres távolságra is szörnyű égési sérüléseket szenvedtek. A robbanás fészkében a radioaktív sugárzás azonnal kioltotta mindenki életét. A támadáskor, illetve az azt követő hónapok alatt becslések szerint 140 ezren haltak meg.
Három nappal később egy másik amerikai gép Nagaszakira dobott le atombombát, a "Kövér ember"-t ( Fat Man) ez mintegy 80 ezer ember életét oltotta ki. Sokan csak napokkal később, a hőhatás, a lökéshullámok vagy a radioaktív sugárzás következtében, elképzelhetetlen kínok közt vesztették életüket.
Japán már a megadásra készült, de az amerikai vezetés ezt elhallgatta, hiszen nem a kapituláció kikényszerítése volt a cél, hanem az erőfitogtatás. Ezt bizonyítja az is, hogy információhiányos és elvetemült történészek még felemlegetik az első atombomba bevetésének szükségességét, azonban a legkifordultabb elméjű ember sem hozhat fel ésszerű érveket a második bomba bevetésével kapcsolatosan. A Nagaszakiban történt tömeggyilkosság pusztán a cionisták végtelen vérszomját próbálta csillapítani!
A két atomtámadásnak a japán egészségügyi minisztérium adatai szerint mintegy 252 ezer túlélője van, sokan szenvednek közülük a sugárzás okozta különböző betegségekben, így rákban és májbajban.
(Árpádvonal)