Néhány napja könyvkiállítás nyílt Torinóban, amelyre egyetlen országot, Izraelt hívták meg tiszteletbeli vendégnek. (Kuruc.info kommentár: itthon se jobb a helyzet, ahova meg Kínát hívják.)

Egyetlen baj volt csak, hogy az igen erős rendőri biztosítások ellenére a megnyitás napjára virradó hajnalban ismeretlen tettesek hatalmas szalagokat akasztottak ki, amelyen a következő felirat volt olvasható: Elég a cionista gyarmatosításból, elég a cionizmusból! Gondolom, még emlékeznek rá, hogy a torinói Téli Olimpia megnyitása előtt ugyanez törtent, csak akkor azt irták ki, hogy Ugyanaz a kezdet, ugyanaz a kemence. Tegnap este pedig hatalmas tüntetés volt Izrael és politikája ellen. A pontos létszámot nem lehet tudni, mert ez attól függő, hogy ki kommentálja.

Tisztelettel:
A. M.

Ui.: Az európai zászló pontos jelentése: Izrael 12 törzse bekeríti Mária táborát, és nem ahogy sokan gondolják, hogy a csillagok a tagországokat jelölik.