Sorozatunk negyedik része a Fidesz egyik fiatal titánjáról, a néger bűnöző rappet kedvelő és a zsidók kegyeit folyton kereső Rogán Antalról szól.




Önéletrajzában természetesen nem tünteti fel a sötét - pontosabban vörös - múltját. Rogán fiatal kora ellenére, már bizonyított eleget ahhoz, hogy beálljon a már a Pintér, Kövér, Pokorni által elkezdett sorozat következő szereplőjének.

Mint azt fentebb már említettük Rogán hivatalos önéletrajzában kevés szó esik a múltja sötét pontjairól. A már előzőleg bemutatott politikusok is szépen takargatták a szennyest, azonban Rogán átugrotta a legfontosabb részeket az életrajzából, amelyekből talán könnyebben megérthetjük az V. kerületi polgármester döntéseinek hátterét.

"Főhősünk" 1972. január 29-én született Körmenden. A szlovén-osztrák-magyar hármashatárnál fekvő Szakonyfaluban nőtt fel, szlovén eredetű családban. A középiskolát a Szentgotthárdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban végezte. Szülei eredetileg tanárnak szánták, de végül a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetemre jelentkezett. A hivatalos önéletrajzai itt ugranak pár évet és kihagynak pár fontos és el nem hanyagolható részt Rogán életéből.

„Ki tud többet a Szovjetunióról?" avagy a KISZ és Rogán Antal

Rogán önéletrajzából kiderül, hogy a középiskolát a Szentgotthárdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban végezte, azonban erről részletesebben sehol nem olvashatunk Rogántól, semmilyen forrásból sem, amelyet ő írt. Sőt a 2002-es választásokra készült önéletrajzában így ír: "1995-ben szereztem diplomát a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem pénzügy szakán. Itt nyertem el életem első "politikai" tisztségét is. 1994-ben a Széchenyi István Szakkollégiumának diákbizottság titkára majd seniora és nevelőtanára lettem." Tehát a 88-tól 90-ig terjedő időszakot homály fedi az önéletrajzokban. Az igazság az, hogy Rogán nem véletlenül nem beszél ezekről az időkről, hiszen így a Fidesz egyik fiatal titánjának narancsos színe kissé vöröses lesz és inkább vérnaranccsá változik.

A valóság, az, hogy a mi Tónink a Vörösmarty Mihály Gimnázium iskolai KISZ-bizottságának titkára volt a 80-as évek végén és bizony erre számtalan írásos bizonyíték is létezik. Ezekre szintén nem lehet büszke Rogán, hiszen több érdekes gondolat is megjelent az ő tollából. A "Szentgotthárd" című városi újság 1989-es évfolyamának 3. számában „Diákmozgalom a gimiben” címmel következő "magasröptű" gondolatok jelentek meg tőle:

„Az iskolai KISZ szervezet befolyása és jelentősége továbbra sem csökkent, annak vezető szerve az Iskolai KISZ Bizottság (IEB), az iskolai KISZ tagság révén, de döntően befolyásolta a diákmozgalom alakulását. Ez a mi iskolánkban sem történt másképp, ezért bírt számunkra is olyan jelentőséggel az országos KISZ értekezlet, (OKÉ), amely 1988 novemberében ült össze és felismerve a KISZ súlyos problémáit, újító szándékkal a következő döntést hozta: a jövőben csak az lehet KISZ tag, aki elfogadja az OKÉ platformját, csatlakozik valamely alapszervezethez, az az alapszervezet a tagjai által befizetett tagdíj igazolásával, valamint tagjainak nevével és címével bejelentkezik valamely kapcsolódási ponthoz (városi, megyei KISZ bizottság, vagy KISZ KB). Az OKÉ platformja minden eddiginél nagyobb szabadságot enged meg az alapszervezetek számára, az alulról szerveződése és a demokratikus irányítást tűzi ki feladatul, ezt fogadja el értéknek." - tehát ezeket a KISZ-t éltető és annak jövőjéről elmélkedő gondolatokat az akkor 17 éves Rogán fogalmazta meg. Ne feledjük ekkor már létezett a Fidesz és már látszott, hogy az MSZMP hatalma is véget ér lassan, de Tóni bizony itt is bizonyította a párt iránti hűséget. Ő volt az, aki később a Fidelitas - a Fidesz ifjúsági szervezete - alapításában is részt vett, és ő volt az, aki éltette a KISZ-t. No, de ne menjünk a dolgok elébe.

Rogán lelkes volt a KISZ-ben és még programokat is szervezett. Többek között a „Ki tud többet a Szovjetunióról?" címmel vetélkedőt is rendezett, amelyet a következőképp magyaráz: "Ezek számunkra azért is fontosak, mert elsődleges feladatnak a képesség szerinti tanulást tekinti a KISZ vezetés és várja a tagjaitól." Tehát Rogán számára fontos volt a tanulás és a szovjet testvérekről valóban érdemes volt abban az időben minél többet tudni a mi Tóninknak.

Az Indexnek 2005 novemberében a következőket nyilatkozta KISZ-es múltjáról: "Az osztályban mindenki KISZ-tag volt, ez kötelezően elő volt írva, én meg nem lógtam ki a sorból. De ez nem jelenti azt, hogy párttag is lettem volna, főleg azért, mert a családban se közeli, se távoli rokonságban nem volt." Tehát Rogán csak beállt a sorba és mint jó kiscserkész - akarom mondani úttörő - csinálta, amit az akkori hatalom diktált.

A sikeres felvételi után 1992-től a Ráday utcai Széchenyi István Szakkollégium tagja lett Rogán és innen indult politikai pályafutása is, most már nem vörös, hanem narancsos színekben.

A KISZ-ből a Fidelitasba

A pénzügy szakos közgazdasági diploma megszerzése után a Magyar Nemzeti Bank munkatársa lett Rogán, majd egy alapítvány titkáraként és az egyetem óraadó tanárként dolgozott. Aztán 1996-ban jött Rogán igazi ugródeszkája a Fidelitas.

1996. október 11-én alakult meg a Fidelitas, amely azóta is létezik és magát Magyarország legnagyobb ifjúsági szervezeteként aposztrofálja. A fellelhető adatok alapján 2004-ben több mint 10 ezer fővel és 250 alapszervezettel működő ifjúsági szervezetről a következőket írják: "...már a rendszerváltás után eszmélő nemzeti szabadelvű, konzervatív és kereszténydemokrata gondolkodású diákok alapították." - a Rogánról eddig leírtak is mutatják, hogy a Fidesz ifjúsági szervezete milyen háttérrel rendelkezett és rendelkezik a mai napig.

Rogán azonban nagyon helyesen tett, amikor a KISZ-ből és a kommunista eszmékből az úgynevezett kereszténydemokrata és szabadelvű gondolkodás felé húzott, hiszen 1998. május 24-én a Fidesz választási sikere után azon két ember között volt, akik a Fidelitasból a Fidesz képviselőcsoportjába ülhettek. Így tehát Rogán bekerülhetett az országgyűlésbe.

Rogán pályája ezek után kezdett valóban felfelé ívelni. 1999-ben házasodott meg először és „jó” katolikus lévén nemcsak az anyakönyvvezető előtt jelent meg választottjával, hanem az oltár előtt is hűséget fogadtak egymásnak. Ebből a házasságból egy gyermek született. A házassági és a magánéleti kérdéseket nem boncolgatnánk ebben a cikkben, azonban a Rogán által hangoztatott katolikus életvitele és hite itt is megkérdőjeleződik, ahogy majd erre később is több példát mutatunk. Feleségével a kisgyermekük születése utáni hónapokban kapcsolatuk megromlott és végül négyévi együttlét után a házaspár elvált. Nem sokkal később új szerelembe esett Rogán: a nyilvánosság előtt is vállalta új választottját, Editet. Hölgyünk azonban nem ért révbe, mert Rogán végül más hölgy mellett horgonyzott le. Cecília lett a befutó, 2007 nyarán őt vette el feleségül Rogán Antal, aki akkor már a főváros V. kerületének polgármesteri székében ült. Az egyházi szertartásra a belvárosban, a Szent István Bazilikában került sor. Az esküvő után a násznép a Magyar Tudományos Akadémia patinás épületébe vonult egy szerény állófogadásra (bizonyára zsíros kenyér, szalonna, meg csapolt sör volt a polgári menü), majd amúgy polgáriasan az ifjú pár elröppent a szomszédba, Kaliforniába. Ott töltötték a mézesheteket.

Azért említjük meg ilyen részletesen Rogán magánéletét, mert 2000 után, de kiváltképp 2004 után életét a bulvárlapok címlapjára is kitette a mi jó Tónink. Igazi celeb lett Rogánból, akinek második házassága is egyházi áldással zajlott le, mert hosszas procedúra után sikerült Rogánnak és volt nejének érvényteleníteni az egyházi esküvőt. Az ok pedig, hogy a pár még túl fiatal volt, éretlen és meggondolatlan a házasodás pillanatában. 27 évesen éretlen és meggondolatlan volt tehát Rogán. Mint láthatjuk igazi "példamutató" katolikusként élt már ekkor is az V. kerület vezetője.

"Magyarország legirritálóbb politikusa"

"Rogán első jelentős feladatát akkor kapta, amikor 1999-ben az SZDSZ sajtótájékoztató-sorozaton támadta meg a Fideszt azzal, hogy a párthoz közeli cégek több mint 1 milliárd forintot kaptak az akkori Postabanktól a választási kampány előtt. Az addig alig ismert Rogánra bízták a válságkezelést, ami igazi mély víznek bizonyult a politikus számára, és egyben imázsát is negatív irányba befolyásolta." - a Népszabadságnak készült Political Capital elemzés így írja le Rogán politikai pályájának kezdetét.

Ami igaz az igaz, Rogán talán a balliberális oldal szemszögéből negatív és provokatív volt, azonban kijelentései sokszor a radikálisabb ember számára szimpatikusak lehettek. 2001-ben egy parlamenti felszólalásában például kijelentette: „az MSZP miniszterelnök-jelölti posztjáért kiérdemesült múmiák versenye zajlik: Horn Gyula, Medgyessy Péter, Németh Miklós, Kovács László. Ennyit az önök jövőképéről”. Talán tényleg radikális hangnem jellemezte a még ifjonti hévvel az országgyűlésbe kerülő Rogánt, azonban ez a hév 2002 után eltűnt és egy a rendszerbe besimuló liberális gondolkodású Rogánt ismerhettünk meg.

Míg 2004-ben a Színes Bulvár Lap olvasói őt választották Magyarország legirritálóbb politikusának addigra ő már elkezdet stílusán javítani és egy igazi polgári-szabadelvű politikussá vált.

A Political Capital így jellemzi ezekben az időkben: "2002-től datálhatjuk önálló politikai karrierjének kezdetét. Az országgyűlési választásokon elszenvedett vereség után Rogán kommunikációjának stílusa finomodott, megnyilvánulásainak hangneme engedékenyebbé, megszólalásainak tartalma differenciáltabbá vált. 2004-ben Rogán elvállalta a felkérést a párt kampányfőnöki posztjára. Ezzel a kinevezéssel párton belüli súlya is megnőtt, és jelentős hatalom került a kezébe. Ezt a pozícióját és az iránta érzett politikai bizalmat ásta azonban alá a Magyar Vizsla kiadvány ügye, illetve az adatlopási botrány, amelyek hozzájárultak a Fidesz választási vereségéhez."

Rogán megmutatja igazi arcát

Rogán a választási vereséget követően tudatosan építette az arculatát és a bulvárlapok címlapjain is sokszor szerepelt ezekben az időkben. Készült az V. kerület polgármesteri székébe, azonban ez még kevés lett volna ahhoz, hogy meg is válasszák. Az igazi lökést a baloldal által már "Gyurcsányi igazságbeszédként" becézett őszödi beszéd adta meg Rogánnak, hiszen ekkor az MSZP népszerűsége a fővárosban is nagyot esett és így a mi Tóninknak alkalma nyílt vezető pozícióba kerülni. Az októberi önkormányzati választások sikert hoztak tehát neki és ettől kezdve válik igazán érdekessé a történet, mert innentől Rogán már az igazi valóját mutatja a világnak.

Rogán és a "választott nép"

"A belvárosi önkormányzatnak nincs izraeli testvérvárosa, ezért igyekszem testvérvárosi kapcsolatot létrehozni magával Jeruzsálemmel, vagy legalábbis annak egy városnegyedével, lehetőleg már a következő év elejére. Emellett számítottam arra, hogy a konferencián rengeteg új ismeretséghez, információhoz jutok, és ebben nem is csalódtam." - mindezt a HVG-nek nyilatkozta 2008-ban Rogán, aki akkor épp a Jeruzsálemben rendezett nemzetközi polgármesteri konferencián tett esküt új főnökei előtt.

Rogán ettől kezdve mutatta meg azt, hogy kik is az igazán fontosak számára. Rogán szerint nagyon fontos a zsidókkal fenntartani a kapcsolatot, hiszen a "Belvárosban levő zsidó közösség, amely a holokauszt miatt sajnos szerteszéledt a világban, olyan kulturális értékeket teremtett, amelyeket önmagában is szívesen ápolunk." – nyilatkozta Rogán. A kulturális értékek, a környezettudatos gondolkodás illetve a legfontosabb, az öntözőrendszerek és a takarékos vízfelhasználás! - Ezeket emelte ki Rogán a HVG-nek adott interjújában. Igen, a takarékos vízfelhasználás nagyon fontos. A palesztinok bizonyára hasonlóan gondolnak elnyomóikra, amikor erről van szó.
 

Mindez persze nem érdekes. Sokkal érdekesebb volt ezen a találkozón, hogy a Chabad lubavicsi közösség, - akiktől Szamuely Tibor is származott - ,akik a Károly körúton már működtetnek egy zsinagógát, most iskolát is szeretnének nyitni. Rogán természetesen támogatja a nemes célokat: "Az Alkotmány utcában volt egy kisegítő iskola, amelynek a helyét vagy irodának adjuk ki, de ez csak komoly befektetések árán lenne lehetséges, vagy oktatási célokra használjuk továbbra is, de akkor a lubovicsieknek kellene biztosítani a felújítás költségeit. Úgy látom a lubavicsiek közössége mögött anyagilag erős csoport áll, amely meg tudja oldani az épület rendbetételét, s nekem nincs ellenemre, hogy ami eddig iskola volt, az iskolaként működjön tovább." Nemes gesztus és valóban egy igazi "hithű" katolikus nem egy egyházi iskola építését támogatja, amellyel a keresztény erkölcsiség és kultúra a diákok szívébe ivódhatna. Nem, hiszen a zsidóságot támogatni kell, mert ők értékesek igazán Rogánnak. Budapest-Tel-Aviv után tehát V. kerület-Jeruzsálem - Rogán elkezdte a polgármesteri munkáját.

Az V. kerület elzsidósítása és a területfoglalás is jól megfigyelhető az utóbbi években. Rogán hathatós segítsége mellett egy Shalom Szálloda Zrt. nevű cég, - nem, a Salom nem egy régi magyar köszöntés - ,amely Gerendás József tulajdonában van, felújította a területen lévő régi épületet és Hotel President néven szállodát nyitott. Gerendás mellesleg az V. kerületben szocialista támogatással megválasztott független belvárosi képviselő, aki korábban Fideszes is volt már. Gerendás ezek mellett pedig az V. kerületi önkormányzat Pénzügyi és Közbeszerzési bizottságának az alelnöke is, így talán érthető, hogy hogyan kaphatott engedélyt erre az óriási beruházásra. Mindez pedig jól jellemzi a Rogán által vezetett önkormányzatot is. A szálloda érdessége, hogy elnöki lakosztálya is van, felszerelve minden extrával. A 150 négyzetméteres szoba golyóálló, ezzel Magyarországon egyedüliként a NATO kiemelt biztonsági követelményeinek is megfelel, így az antiszemitizmus miatt rettegő zsidók is biztonságban érezhetik magukat. Természetesen helikopter-leszálló is kapott helyet a szállodán, amelyről persze a helybeliek véleményét nem kérdezték meg és az sem volt fontos, hogy a Parlament közelsége miatt az V. kerület egészére berepülési tilalom van érvényben, ami alól csak életmentési vagy nemzetbiztonsági okokból adható felmentés. Kivételt képeznek még az államfők, kormányfők, vagy velük azonos szintű VIP személyek utazása. Simon Perez tehát bármikor átruccanhat a parlament fölött a helikopterén ebbe a szállodába. Emellett pedig a hotel homlokzatát díszítő elemek "véletlenül" zsidó jelképek. Tudjuk tehát mindezt be a véletlen művének.

A véletlen műve lehetett az is, hogy a mi "nagy" keresztényünk a hazánkban teljesen idegen úgynevezett zsidó "fényünnepen", a Hanukán is képviseltette magát, és Szenteste előtt egy nappal a következőket mondta főnökeinek: "A XXI. század legyen valóban a fényesség ünnepe, egy olyan XX. század után, amelyben volt sok, az emberi sorsokat tönkretevő sötét korszak, többek között a vészkorszak." Látható tehát, hogy a mi Toncsink nem az a buzgó keresztény, aminek mutatja magát.

Az V. kerület (h)éber őre és a nemzeti oldal ellensége

Mint már rávilágítottunk, Rogán polgármesterségének ideje alatt az úgynevezett nemzeti párt tagjaként inkább a választott nép segítségére volt. Egész eddig arról nem esett szó, hogy keresztbe tett volna a hazafiaknak, pedig számtalan alkalommal történt ilyen 2006 óta. Budapest belvárosában az őszödi beszéd óta rengeteg tömegrendezvény és tüntetés volt, amely lubovicsiék nagy barátja szemét igen csak piszkálta. Zavarta őket a hazafiak jelenléte a kerületében, hiszen nem akarta, hogy a fennálló rendetlenség - mert ezt rendnek nem nevezném - esetleg megdől, ez pedig Rogánnak nem állhat, nem állhatott érdekében. Többek között a gyülekezési törvény megváltoztatásán is gondolkodott 2008 tájékán, amivel kiérdemelte az V. kerület diktátora címet.

Beterjesztett törvényjavaslata szerint azt, aki tiltott rendezvényen vesz részt, mellékbüntetésként három hónaptól egy évig terjedő időtartamra el kellene tiltani bármilyen rendezvény szervezésétől és az azon való részvételtől. Javaslata szerint mindazokat, akik valamilyen betiltott rendezvény helyszínén megjelennek – tehát a békés járókelőket is! -, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel kellene sújtani. Ugyanez lenne érvényes azokra, akik feloszlatott rendezvény helyszínén maradnak. Sőt: aki jogszerű rendezvényt zavar meg, az is büntetendő. Például: ha valaki szocialista bulin elordítja magát, hogy „Lendvai, takarodj haza fogat mosni!”, akkor Rogán javaslata szerint az öreg hölgyet és annak fogazatát emlegető illető bűncselekményt követ el. Idézet Rogán indoklásából: „A javaslat olyan újszerű társadalmi problémára reagál, amellyel a hatályos törvény megalkotásakor természetszerűleg még nem foglalkozhatott a jogalkotó. Éppen ezért – az új körülmények, társadalmi viszonyok – felmerülése miatt indokolt a javaslat elfogadása.”

A törvényjavaslatot végül nem tárgyalta az országgyűlés azonban például a bekiabálások szankcionálását átvette a rendőrség, hiszen láthattuk március 15-én, hogy bizony a vélemény hangos kinyilvánítása sem volt ildomos az állami ünnepségeken. Az úgynevezett nagy demokrata tehát a diktatórikus eszméktől sem áll távol.

Rogán másik akciója, inkább a vicc kategóriájába tartozik. Mindannyian emlékezhetünk azokra a képekre, amikor Demszkyt 2007-ben tojászáporral fogadták a hazafiak. Erre jött az ötlet 2009. március 15-én Rogántól, hogy ne dobáljunk tojást, hiszen olyan drága és csúnya dolog az. Inkább a tojásokat egy központi helyen tegyük le és a megdobni kívánt személy részére kis üzenetet helyezzünk el, ezzel kinyilvánítva a véleményünket. 

A Kuruc.info egyik olvasója szerint ez egy remek ötlet volt és valóban, ez a forradalmi javaslat elindította a lavinát:

"Az OCÖ elnöke, Kolompár Orbán, Gusztos Péter, a Magyar Gárda főkapitánya és a Magyarok Nyilai magát egyből föladó vezetője kéz a kézben érkeztek 40 db-os tojástartóikkal, hogy az országban felállított több ezer nyilvános tojástartó egyikén elhelyezzék tojásaikat. Gyurcsány Ferenc miniszterelnök üdvözölte az új módszert, és már másnap elhelyezték tojásaikat Orbán Viktorral. Emelte a meghitt aktust, hogy Gyurcsány tojásait Dobrev Klára különleges, szájjal festett bolgár motívumokkal díszítette. Kínában a dalai lámát a tojások elhelyezése után pártfőtitkár-helyettesnek nevezték ki, a Hamász pedig követelte, hogy Izrael legalább néhány tyúkot engedjen be a Gázai övezetbe, hogy tojáshoz juthassanak, és ezzel elindulhasson a várva-várt békefolyamat."

Ezek után mi mást mondhatunk? Jó ötlet volt Tóni! Természetesen ezt a kezdeményezést senki sem vette komolyan, mert komoly politikus nem is tenne ilyen javaslatot.

Vannak azonban komolyabb témák és komolyabb ügyek, amik miatt Rogán az egész nemzeti oldal ellenszenvét és megvetését kiérdemelte.

A Szabadság téri szovjet emlékmű ügye az egész nemzeti oldalt foglalkoztatja már nagyon rég és míg ott van a megszállók jelképével ellátott obeliszk addig nem is nyugodhatunk. Budapest belvárosának polgármestereként Rogánnak állást kellett foglalnia ez ügyben és ezt meg is tette. 2007. március 22-én este a Belvárosi Kisgazda Polgári Egyesület vendége volt Rogán Antal, aki legfőképp a belvárost érintő ügyekről beszélt. Az előadás végén mód nyílt kérdések feltételére és az egyik kérdező élt is a lehetőséggel, hogy a Szovjet-emlékmű ügyéről tudja meg Rogán véleményét. Az érdeklődő Okos Márton volt, aki megkérte Rogán Antalt, mint a Szabadság teret is magába foglaló V. kerület polgármesterét, hogy írja alá a Deport ’56 által kezdeményezett, és az MVSZ által is felkarolt, a szovjet emlékmű ügyében zajló népszavazási aláíró ívét. A polgármester „politikusi” választ adott: elmondta, hogy őt személy szerint nagyon zavarja a szovjet emlékmű, és a tiltott jelképnek minősülő vörös csillag, de ennek ellenére nem írja alá a kezdeményezést. Tehát Rogán itt is kihátrált egy nemzeti ügy támogatása alól.

"Ha nem lennének rogánantalok"

2009. július 4-én, mint tudjuk brutális módon szétverték a gárdistákat a politikai foglyok és Budaházy Gyuri melletti tüntetésen, az Erzsébet téren. Ekkor indult meg a Magyar Gárda folyamatos zaklatása is. Azt már talán kevesebben tudják, hogy miből indult ki ez az egész ügy és miért kellett az Erzsébet téren összegyűlnie a demonstrálóknak, hogy követeljék a hazafiak szabadon bocsátását és egyben kiálljanak a Magyar Gárda mellett. Az ok egyetlen szóval elmondható: rogán (nem véletlen a kicsi betűs kezdés). Ha nem lennének rogánatalok talán erre nem is került volna sor, de, mint már annyiszor, Rogán ismét keresztbe tett a hazafiaknak, mert nem tetszett neki, hogy a Szabadság téren követelik a magyarok a politikai foglyok szabadon bocsátását. "Mindent összegezve, ha nem lennének rogánantalok, akkor valószínűleg már rég nem itt tartanánk! Tényleg, minek is vannak?" - így végződik Budaházy György nyílt levele, amelyben őt a Magyar Nemzetben mocskoló Rogánnak írt és, amelyet annak ellenére nem közölt a fideszes pártlap, hogy a Magyar Nemzet szerkesztősége szerint is vitatandó Rogán írása.

Talán ezért is fájt Tóninak, hogy Budaházyért tüntetnek a hazafiak a Szabadság téren és ezért szervezett ocsmány módon gyerekprogramot a helyszínre. Persze ez csak egy légvár volt. Szó szerint, hiszen egy sokatmondó programot szervezett egy Fidesz-közeli egyesület véletlenül pont erre az időpontra, úgy, hogy a HVIM rendezvénye előbb lett bejelentve, mint a Fidesz légvára. A gyerekes családok, még ha akarták se tudták volna megközelíteni a helyszínt, hiszen az körbe volt kordonozva. A lényeg természetesen itt is csak az volt, hogy a teret ne tudják használni a hazafiak. Rogán Antal tehát méltán vált a nemzeti oldal egyik legutáltabb és legellenszenvesebb figurájává.

Rogán jövője úgy látszik egyelőre biztosítva van, hiszen a polgármesteri széke - amennyiben őszig semmi nem történik vele és a rendszerrel – megmarad és bizony azt a kis bársonyszéket meg is fogja védeni Tóni. A Fideszben is be van betonozva a helye, bár nem alapítótag, de jellemző figurája lett a narancsos pártnak az évek során. Jellemző figurája, aki egyben az egész párt működését és céljait is jól mutatja.

Reméljük sorozatunk negyedik része is segített önöknek abban, hogy jobban megértsék a Fidesz kormányra kerülése számunkra, a nemzeti oldal képviselőinek nem jelenti a tejjel-mézzel folyó Kánaán eljövetelét. Csupán annyit jelent, hogy az eddiginél keményebben és nagyobb kitartással kell harcolnunk az elnyomó köztársasági és a globális érdekeket kiszolgáló hatalom ellen. A Fidesz "ifjú titánja" pedig csak egy a számtalan olyan narancsos vagy a narancsosokhoz közel álló emberből, akit ma megismerhettek. További politikusokat ismertetünk majd meg önökkel, hogy lássák, nem csak az MSZP-nél vannak antimagyar-nemzetárulók és mocskos ügyek.

(SZKR nyomán)

Kapcsolódó anyagok:

 - Ismerjük meg fideszes politikusainkat III. - Horn és Fodor barátja, Pokorni Zoltán

 - Folytatódik a zsidó térhódítás: Dávid-csillagos szálloda helikopter-leszállóval a Belvárosban

 - Uncle Sanyi: főmaffiózót, választási csalót tenne a titkosszolgálatok élére a Zsidesz

 - Egy narancsseggű levele Rogán Antalhoz

 - Tűzkeresztség: a Jobbik és a Gárda vezetői megjárták a fogdát, a hatalom a végóráit éli

 - Olvasónk újabb írása Schmidt Macáék viselt dolgairól: Ki kivel? Avagy Mórickáék otthon

 - Az MSZP-t meggyőzné, a Jobbikot felszámolná a Demszkyvel kampányoló Rogán

 - Rogán találmányát ünnepli az egész világ

 - Gyurcsányista Rogán: ne dobáljuk Demszkyéket, cédulával és húsvéti tojással üzenjünk a rezsimnek

 - Keresztellenes Rogán Tóni gójgyűlölő mélyzsidókkal hanukázott a Nyugatinál

 - Elbontatta Rogán az Ereklyés Országzászlót jelképező piramist

 - Nyílt levél (ar)Rogán(s) Anti(magyar)nak

 - Rogán ismét spicliskedik: gergényista javaslata még az ÁVH-nak is sok

 - Jeruzsálemi zsidókat készül a nyakunkra hozni Rogán

 - Nézegessen Rogánt zsidó viseletben! - A volt KISZ-titkár ismét alulmúlta önmagát