Hadházy szerint az így megválasztott képviselők az utolsó ciklusban kritika nélkül megszavaznának mindent, még a saját pártjukban sem mernének beleállni a különböző vitákba, nehogy állástalan maradjon a két ciklus után.
Írt továbbá arról is, hogy a demokratikus választást nem szabad korlátozni, a rossz képviselőt elzavarhatják, de a jót miért ne tarthatnák meg?
Alább a teljes bejegyzés: