A Független Benzinkutak Szövetsége Facebook-oldalán arról tájékoztatott, hogy pénteken, június 25-én sok önálló töltőállomás zárva lesz.
Évek óta tart a családi vállalkozásban működő magyarországi benzinkutak vesszőfutása. Vállalkozásainkat a magyar politika gyakran szavazatszerzési eszközként, »perselyként« használja, miközben a meghozott döntések óriási károkat okoznak a hazai, családi tulajdonban lévő töltőállomásoknak – áll a bejegyzésben.
Szerették volna felhívni a figyelmet arra, hogy a magyar benzinkutas vállalkozások terhei mára elviselhetetlen szintre jutottak. Így pénteken 11 órától sajtótájékoztatót tartanak Inárcson, a benzinkúton.
(Index)
Korábban írtuk: Figyelmeztető bezárásra készülnek a kis benzinkutak a "Fidesz 2.0" miatt