Benyújtottuk az ügynökakták megnyitását szolgáló törvényjavaslatot az Országgyűlésnek - közölte a miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.

"Vállaltuk, megcsináljuk. Évtizedes adósságot törlesztünk ezzel" - fogalmazott Magyar Péter.

(MTI)