Holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között a Balatonban. A 24.hu olvasójának elmondása szerint a megtalált férfi fejbe lőtte magát.

Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az esettel kapcsolatos megkeresésre azt felelte, a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit

Korábban egy idős férfi lőtte fejbe magát Veszprémben, a Barátság parkban.