Lássuk, hogy próbálja a cionista, cigányfaj- és -bűnözővédő Magyarországi Talmudista Iroda (MTI) ismét mentegetni a cigánybűnözést; milyen fontos részleteket nem vesz át a nyugati sajtóból.

Először nézzük a BBC News ITT található híradását:

2006 júniusa óta a romániaiak 76 gyilkosságot követtek el Olaszországban. (“Since June last year 76 murders have been committed by Romanians.”)

Tetszettek érteni? A cigányok ott is gyilkolós kedvükben vannak: szinte minden hétre jutott legalább egy nagy port kavart gyilkosság. Akárcsak Magyarországon vagy bármelyik másik, erősen cigányfertőzött országban. Persze, tudjuk, mindez megélhetési bűnözés. Az is megélhetési bűnözés, amikor a segílykékkel (havi euroezrekről van szó!), ingyenlakással stb. teletömött finnországi cigány csak azért lelő egy fehér finnt Pori piacterén, mert az nem adott neki cigit. Ahogy ugyanez Magyarországon is megtörtént, kísértetiesen hasonló körülmények között - emlékszünk még a júniusi újpesti gyilkosságra? Az "üldözött" kisebbség így áll bosszút a többség rasszizmusán. Akasztófára, lámpavasra az ilyenekkel.

Menjünk tovább, íme a The Guardian cikke.

A cikk természetesen (a nem cionista, cigányfajvédő elnyomás alatt sínylődő országokban, ha valaki nem vette volna észre, leírják a cigány gyilkosok származását) nem hagy kétséget afelől, hogy a cigány a gyilkos: “24-year-old Gypsy held over fatal beating” ("Egy 24 éves cigányt vettek őrizetbe a halálos bántalmazást követően"); illetve, hogy a román állampolgárságú bűnözők túlnyomó többsége is az. Megjegyezzük, kétségtelen, hogy a románok egy része is szívesen bűnözik Nyugat-Európában, de a többségük azért munkából él, ha gyakran feketén is.

“According to the Rome council, up to 1,000 Gypsies a week are arriving in the Italian capital. Most end up in appalling conditions in shantytowns like the one where Mr Mailat lived with his mother, hidden in a copse at the southern end of Tor di Quinto station.” (A római önkormányzat szerint heti 1000 (ezer) cigány érkezik az olasz fővárosba... stb.)

Egy olyan gyilkosságra is utal a cikk, amiről annak idején nem adtunk híradást. Természetesen, itt is magát megvédeni nem képes, idős házaspár volt a célpont. A cigányoknál ez a módi – lásd pl. ezt (a NAGYON sok esetből) a magyar, ill. ezt a finn példát.

“But the rapid growth in what is now Italy's biggest immigrant community has been accompanied by a string of vicious crimes. In May an elderly couple were hacked to death, allegedly by the husband of their Romanian carer.” (Egy idős házaspárt vert halálra gondozójuk román férje - a szerk.)

Nézzük, hogy mekkora a cigányság részaránya, és a gyilkosságok hány százalékát követik el:

“The Roman Catholic charity Caritas puts the number of Romanians in Italy at 556,000 - less than 1% of the population. Yet, according to the interior minister, 5.6% of those arrested for murder are Romanian.”

A Caritas tehát 556 ezerre teszi az Olaszországban tartózkodó cigányok számát, azaz társadalmi részarányuk 1% alatti (Itália népessége közel 60 milliós). Mégis, a gyilkosságok legalább (felderített esetekről van szó – a felderítetlenek valószínűleg sokkal nagyobb arányúak, tekintve azt, hogy sokkal nehezebb elcsípni egy olyan gyilkost, aki állandóan ide-oda vándorol, és nincs állandó lakhelye, valamint, természetesen, még személyi okmányai sincsenek, vagy azok hamisítottak) 5.6%-át ők követik el.

Kapcsolódó anyag:

Alessandra Mussolini: Kifelé a cigánybűnözőkkel! 

Kuruc.info - Arppi S.